IRCD FORUMLARI

¦ IRCdForumlari.NET Sevgi Dolu Bir Forum... ¦ www.ircdforumlari.net ¦ Webmaster Ve IRC Severlerin Buluşma Noktası ¦ |

Geri git   IRCD FORUMLARI > Forum Oyunları > İçinden Geçenleri Söyle

Seçenekler Stil
Okunmamış 07-24-2020, 06:35 PM   #1
Alyaa
Acemi User

Alyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
2 Mesajina 2 Tesekkür Aldi
Standart Sevmek Güzel Şey

Hiç boşluğa düştüğünüzü hissettiniz mi ? Sadece ölüme sanki milim kalmış gibi. Etrafın insanlarla dolu ama koca bir boşluk içinde var. Seversin içten onları gördüğün her canlıyı, kalbine dokunurdu o güzel yürekler. Sanki her zaman kalbinde kalmaya gelmişler gibiydiler. Öyle güzel dolardı ki kalbin sevgisiyle. Bilemezdin bir gün içten sevdiğin insanların o kalbini darmadağın edeceğini bilemezdin ki. O sol yanındaki kalbini sızlatacağını bilemezdin.

Birer birer soldu güllerim. Kanata kanata ellerimi soldular. Gözlerim dolu izledim olanları. Zaten yoktular, kalbim ağlama. Yavaş yavaş soğudu kalbim yavaş yavaş. Sevemiyordum insan denilen kelimeyi dahi.

Yine yeni kalpler karşımdaydı. Kalbime söz geçirmeye çalışıyordu aklım. Ama kalbim dinlemiyordu bile. Sevmek bir tutkuydu. Hani derler ya "Severim kulu yaradandan ötürü" o söz benim için felsefeydi. Seviyordum güzel söz söyleyip kalbime dokunuyorlardı. Nasıl engel olabilirdim kendime bilemedim. Ve kalbime yenildim. Içimdeki bitmez sonsuz sevgi yine güven diyordu . Kalbim sevmeye sevilmeye kaptırmış gidiyordu önünü alamıyordum. Aklım ise vazgecirmeye çalışıyordu o atan kalbimi. Biliyor musunuz kalbim kazandı❤ sev dedi ve ben de Sevdim.

Hiç pişman olmadım sevdiğim için o güzel kalpleri belki yeri geldi kalbim kırıldı. Belki de üzüldüm ama şunu öğrendim. Sevmek Güzel Şey.
Alyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tag Ekle
güzel, sevmek, şey

Seçenekler
Stil